Drogi Kliencie!

Istniejemy od 1989 roku, kiedy to po wielu latach pasjonowania się sprzętem optycznym i jego możliwościami, postanowiliśmy dać temu wyraz tworząc sklep dla innych pasjonatów. 

Razem z szerokim gronem naszych klientów rozwijamy się, wspólnie szukając wiedzy, informacji i po prostu czystego piękna płynącego z obserwacji świata i wszechświata. Kiedy zaczynaliśmy tworzyć Delta Optical, ofertę budowaliśmy w oparciu o własne doświadczenia i poszukiwania - nie tylko dobrej jakości sprzętu, lecz również godnych zaufania, lojalnych partnerów, z którymi współpracujemy, i których produkty, oraz kulturę organizacji możemy z całą odpowiedzialnością polecić naszym Odbiorcom. 

Konsekwentne i rzetelne podejście nie tylko do biznesu, lecz przede wszystkim do pasji swojej i naszych Klientów, pozwoliło nam wprowadzić na polski rynek sprzęt obserwacyjny firm o światowej renomie. Zaufali nam najlepsi: Sky-Watcher, Celestron, Yukon, Pulsar, Baader Planetarium, Vixen, William Optics, Pentax, Tele-Vue, Takahashi, Lunt, Imaging Source, Atik, Dedal - producenci, którzy na całym świecie posiadają miliony zadowolonych klientów. 

Delta Optical to marka reprezentująca rewelacyjny stosunek jakości do ceny. 
Nasze produkty to uznane w kraju i zagranicą lornetki, lunety celownicze i mikroskopy. 
Starania w dziedzinie projektowania, wzornictwa, wykonania i funkcjonalności zaowocowały docenianymi od lat produktami:

  • lornetki i lunety z serii Titanium, Entry są używane od lat przez myśliwych, ornitologów i astronomów,
  • z naszych mikroskopów korzystają uczniowie i studenci z polskich szkół i wyższych uczelni,
  • niemiecki instytut DEVA testuje wiele spośród oferowanych przez nas lornetek i lunet,
  • naszymi produktami wspieramy pracę profesjonalistów – z naszego sprzętu korzystają: służby mundurowe, a przede wszystkim ratownicy  TOPR, dla których mamy zaszczyt być wyłącznym dostawcą sprzętu optycznego.

Rozwijając naszą pasję, rozwijamy naszą ofertę – ciągle poszukujemy coraz lepszych sprzętów, śledzimy trendy na rynku, testujemy nowości. I kiedy sami jesteśmy usatysfakcjonowani odkryciami w dziedzinie optyki, wprowadzamy je do oferty i słuchamy opinii naszych klientów.
Wierzymy, że mamy spore szanse na usatysfakcjonowanie Państwa, bo po godzinach pracy zajmujemy się wspólnie tą samą pasją i tego samego w niej szukamy.

Na stronach www.deltaoptical.pl jesteśmy bliżej pasji, nie tylko dzięki sklepowi oferującemu sprzęt optyczny. Nasza witryna to miejsce spotkań pasjonatów, dlatego wprowadzamy ciekawe opisy, dodatkowe informacje, komentarze użytkowników. 
Miłośnicy astronomii mogą skorzystać z naszego serwisu poświęconego tej dziedzinie pod adresem www.deltasky.pl, gdzie zawsze można "zerknąć w rozgwieżdżone niebo" i sięgnąć po świeże informacje z ciekawych artykułów. 

Delta Optical to nie tylko sklep internetowy czynny 24 godziny na dobę. Między obserwowaniem gwiazd, podglądaniem ptaków i przyrody, prowadzimy sklepy w Warszawie, Katowicach, Gdańsku oraz Nowych Osinach koło Mińska Mazowieckiego. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące oferowanego sprzętu.

Zależy nam na tym, żeby inni pasjonaci mogli jak najwięcej czasu spędzać ze swoim hobby. Dlatego zakupy w naszym sklepie są łatwe i szybkie.
Wyszukiwarka pozwoli zorientować się, jakiego typu lub jakiego producenta towary są dostępne w naszej ofercie, i ułatwi dotarcie do tych, o których istnieniu nie wiedziałeś wcześniej.  Dzięki temu z dumą możemy się pochwalić, że coraz więcej osób odwiedza nas i robi u nas zakupy. 

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

25 747 80 04
sklep@skywatcher.pl